Sanctuary Spa

Top britská značka kozmetiky, ktorú milujú svetové celebrity.

O značke Sanctuary Spa fakty

SANCTUARY SPA je TOP britská značka, ktorá sa zrodila pred 40 rokmi v známej Covent Garden v Londýne. Sú to najznámejšie britské kúpele, ktoré daroval z čistej lásky americký choreograf svojej manželke baletke. Tieto špičkové prípravky krásy s luxusnými ingredienciami, zmyselnými textúrami a zahaľujúcimi vôňami sú odborne vyvinuté tak, aby vás zregenerovali, pozdvihli a opäť nabili energiou.

Nie sú to len obyčajné prípravky krásy, sú to vaše luxusné SPA vo flakóne.


Sanctuary Spa milujú svetové celebrity*

 

 

Dannii Minogue, Gisele Bündchen, Roger Federer, Keira Knightley, Cate Blanchett, Hugh Jackman, Kate Moss.  Naše výrobky získali množstvo ocenení, sú milované hviezdami či športovcami a mnohými zákazníkmi na celom svete.

 

Pre koho sú určené výrobky Sanctuary Spa 

Výrobky Sanctuary Spa sú perfektné pre každú ženu, určené na každodenné použitie, a tiež ideálne do SPA a wellness centier, luxusných hotelov či darčekových predajní. Výborné ako darček aj pre náročných klientov, dostupné aj v cestovných baleniach. 

Či už máte 30 sekúnd alebo 30 minút, RELAXUJTE, zhlboka sa nadýchnite a užívajte si svoje SANCTUARY. Neváhajte a vyberte si z našej ponuky ešte dnes.

V SANCTUARY SPA - OSLAVUJEME PRIRODZENÚ KRÁSU ŽIEN V KAŽDOM VEKU.

Chceme, aby ste vyzerali krásne, aby sa vaša pleť cítila chránená a žiarila zdravím. Pleť má unikátne potreby v každom veku a každý z našich radov starostlivo kombinuje najúčinnejšiu zmes prírodných ingrediencií a čistých esenciálnych olejov, ktoré zaručujú viditeľné výsledky.

Kolekcia Sanctuary Spa

  

*Zdroj: Daily Mail: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2692828/Dannii-Minogue-Roger-Federer-facialist-reveals-use-Sanctuary-Spa-youth-oil-costs-20-Boots.html