Prečo nakúpiť u nás

 

 

25 rokov skúseností

Už 25 rokov Vám prinášame to najlepšie z prírodnej kozmetiky. Sme výhradný dovozca viacerých svetových značiek: TOP britskej značky Sanctuary SPA, Ecodenta, Cosmofarma, BIOK Laboratorija a iné. Všetky výrobky sú rastlinného pôvodu, hypoalergénne, dermatologicky a oftalmologicky testované a netestované na zvieratách.

Tisíce spokojných zákazníkov

Individuálny a dobrý prístup, odborné poradenstvo a darčeky k nákupom oceňujú už mnohé roky všetci naši zákazníci. Práve preto sa k nám veľmi radi vracajú. Skúsenosť s nami a našimi výrobkami nájdete v sekcii: Referencie zákazníkov. Veríme, že aj Vy budete patriť medzi nich.

Kamenná predajňa

Všetkých vás pozývame do našej kamennej predajne na Drieňovej ulici č. 1, oproti hotelu Junior. Parkovanie je zdarma 1,5 hod. pri Bille. Môžete si tu otestovať všetky naše ponúkané produkty, máme tu vystavenú aj umeleckú bižutériu s originál Swarovského krištáľmi. Výhodou osobného odberu je, že si ihneď zakúpené produkty zoberiete domov a neplatíte žiadne poplatky.

 


Odborné poradenstvo

Náš personál, ktorý Vás vybavuje je profesionálne vyškolený a ochotne Vám pomôže pri výbere toho správneho produktu. Ochota poradiť a milý úsmev je u nás samozrejmosťou.

Tovar skladom

Všetky produkty z našej ponuky máme ihneď na sklade k odberu. Chcete si zakúpiť svoje vybrané produkty ihneď? Neváhajte a príďte do našej kamennej predajne, kde si môžete zakúpiť všetok tovar bez objednania. Platiť môžete nielen v hotovosti ale aj platobnou kartou.

Expresné doručenie

Tovar doručujeme kuriérskou spoločnosťou UPS až domov, už do 24 hodín. Objednajte si do 13:00 hod. pracovného dňa a na druhý deň, t.j. do 24 hodín Vám ho kuriér doručí až domov alebo na Vami zvolenú adresu. Doručovanie platí pre celé Slovensko, vrátane Bratislavy.