Referencie zákazníkov

Prečítajte si vyjadrenia klientov, ktorí už našu kozmetiku spokojne používajú.

 

21.2.2017 Ing. Chebeňová Tatiana, (staršia aj mladšia), Lučenec

Vážená pani riaditeľka VH Cosmetics, ako aj celá Vaša rodinka a celý kolektív,

je to už 15 rokov, čo sme sa stali Vašimi zákazníčkami i spotrebi­teľkami a predajkyňami Vášho a vlastne i nášho kozmetického sortimentu. Ja, moja rodinka a moje dobré priateľky sme si už  zvykli na novú značku Sanctuary Spa. Najviac ma oslovilo NAŠĽAHANÉ KRÉMOVÉ SUFFLÉ, po použití ktorého sa cítim ako princezná. Moje sympatie si získal i Krém na ruky s 5 dňovou hydratáciou. Keďže už patrím do staršej vekovej kategórie viem, že ruky vedia prezradiť vek ženy, preto si vyžadujú mimoriadnu starostlivosť. A tento krém im ju aj poskytuje.

Moju najstaršiu dcéru „chytil“ Výživný šampón na vlasy s ar­ganovým olejom, po použití ktorého jej všetky kolegyne v práci chválili krásny lesk vlasov. 

Keďže manžel pracuje ako stomatológ, vyskúšali sme spolu všetky Vaše zubné pasty z ECODENTY a odporúčame ich aj jeho pacientom. Zvlášť vynikajúce výsledky dosahujeme s Čiernou zubnou pastou a pastou na citlivé zuby.

Ďakujeme za všetky tieto vynikajúce výrobky a prajeme mnoho pracovných úspechov.

 

21.12.2016 Príbeli Liliana, Veľký Krtíš

Telové mlieko a sprchovací gél s výťažkom z uhoriek a harmančeka: veľmi dobré na citlivú pokožku a v lete na opálenú, ktorú upokojuje. Je to unikátne zloženie, ktoré nezvykne byť často v  ponuke, nakoľko harmanček upokojuje a uhorka vyrovnáva hydratáciu. Pokožka je po použití sprchovacieho gél a telového mlieka upokojená, hydratovaná a svieža. Som nadšená.

 

1.12.2016 Ševčíková Iveta, Bratislava

Vážená p. Hubová, milý a príjemný kolektív VH Cosmetics.

Blížia sa Vianoce a ja som si konečne našla čas, trochu zbrzdila to tempo, ktoré teraz žijeme a chcem sa Vám poďakovať za nádhernú, voňavú a úžasnú kozmetiku, ktorú nám ponúkate. Ďalej sa chcem veľmi pekne poďakovať za voňavé, nádherné a veľké srdce, ktoré som od Vás dostala po splnení súťažných podmienok s veľkým prekvapením.

Chcem sa poďakovať pani Hubovej a celému kolektívu VH Cosmetics za výbornú spoluprácu s milými a ochotnými pracovníčkami.

Prajem Vám všetkým i Vašim rodinkám príjemné a spokojné prežitie vianočných sviatkov a do Nového roku veľa zdravia, šťastia, pracovných úspechov a dobrú spoluprácu, pretože je to fantastická kozmetika. Nech sa darí.

Vaša dlhoročná odberateľka Iveta Ševčíková, Bratislava

 

21.11.2016 Dr. Lucia  Vidová, Banská Bystrica

ČIERNA ZUBNÁ PASTA

Dobrý deň, chcela by som sa s Vami podeliť o skúsenosť s touto zubnou pastou. Dozvedela som sa o nej náhodou na jednom blogu - ako o jednej najlepšej bieliacej paste. Keďže pracujem ako zubná  lekárka bola som na ňu veľmi zvedavá. Kúpiť sa dala jedine u Vás. Priznám sa nečakala som žiadne zázraky, po tom množstve vyskúšaných a často reklamovaných zubných pást. To prírodné zloženie bolo prvé plus, príjemná, musím povedať, že až návyková chuť - ďalšie plus a na moje veľké prekvapenie konal sa aj bieliaci efekt - nepijem síce kávu, ale zelený a rôzne bylinkové čaje - a tie teda farbia zuby viac než dosť - to všetko táto pasta vyčistí. Ja som ňou nadšená a keďže viem, že zubné pasty by sa mali striedať, nikdy bez nej dlho nevydržím. Rovnako ako veľa ľudí, ktorí ju už vyskúšali, nikoho nesklamala.

Takže touto cestou ďakujem, že som našla tento výborný produkt.

Prajem veľa úspechov vo Vašej práci - Dr Lucia Vidová

 

18.11.2016 Bertová Martina, Vranov nad Topľou

Milý kolektív VH Cosmetics

V prvom rade Vás srdečne pozdravujem.

Dlhšiu dobu som hľadala vhodnú starostlivosť o moje vlasy. Sú rovné, ale na koncoch sa mi štiepajú, vysušujú a v tomto počasí aj „krepatejú“. Po uvedení produktov dlhotrvajúcej hydratácie so vzácnymi olejmi – šampón, kondicionér a maska, som  sa rozhodla vyskúšať ich. Zo začiatku asi 4 umytia (musím umývať každý deň), som nevidela nejaké viditeľné účinky, ale potom, aj po použití masky, sú moje vlasy oveľa v lepšom, kvalitnejšom stave, vôbec "nekrepatejú", sú krásne lesklé a na dotyk ako keby boli čerstvo farbené. Čo ma teší, konce nemusím často strihať a vlasy môžem nechať rásť dlhšie.  Používam šampón aj kondicionér stále, masku jedenkrát v týždni, už druhé balenie.... Veľmi sa z výsledku teším, keď ma uvidela kamarátka, bola príjemne prekvapená, a keďže jej vlasy sú po aplikácii brazílskeho keratínu a zosvetlenia dosť poškodené, objednala si aj ona, tak uvidíme výsledok.

Ďakujem aj za uvedenie týchto výrobkov v ponuke, môžem len odporúčať, tak isto, ako aj ostatné výrobky, na ktoré mám len pozitívne ohlasy od kolegyniek. 

PS:  školenie v Košiciach - veľmi príjemné a pohodové. So synovou priateľkou sme si urobili veľmi pekný deň.

S úctou,  Martina B. Vranov n.T.

 

7.11.2016 Dostalová Anna, Rudlov

Dobrý deň, srdečne pozdravujem celý kolektív.

Nedá mi, aby som sa nepodelila s Vami o ďalšiu skúsenosť, ktorá len utvrdzuje aké sú Vaše  produkty skvelé. Tentokrát to nebude kozmetika, ale zubné pasty. Minulý týždeň som bola na zubnej prehliadke a pani doktorka skonštatovala, "že tu nie je čo robiť". Veľmi som sa tomu samozrejme potešila a ihneď som jej povedala, že: za to vďačím zubným pastám ECODENTA, ako napr. Zubná pasta s trojitým efektom, Multifunkčná zubná pasta, Multifunkčná ústna voda a kefka.
 
ECODENTA patrí k ďalším mojím top produktom.
S Pozdravom AD

 

2.11.2016 Kirdajová Kristína, Beňuš

Ste úžasná spoločnosť a máte najúžasnejšiu kozmetiku na celom svete!

 

21.10.2016 Zoreníková Monika, Žilina

Prajem pekný deň,

dnes ráno mi bol doručený balíček od Vás a vytešujem sa z krásnych prírodných vôní :) a veľmi sa teším aj na ich účinky. Mám radosť, že cítim opäť "prírodu" a "objavila" som kozmetiku, ktorá sa líši od tých doposiaľ poznaných.

Ďakujem za pribalené darčeky :)

S prianím pekného dňa

  

17.10.2016 Chebeňová Tatiana ml., Bratislava

Dobrý deň,

chcem sa Vám poďakovať za Váš výborný Arganový šampón. Odkedy ho používam, zlepšila sa mi kvalita vlasov.

 

28.09.2016 Marková Iveta, Čifáre

Dobrý deň,

Vážená pani Hubová a kolektív,

bola som a znovu som odberateľkou kvalitnej kozmetiky, ktorú Vaša firma dlhoročne ponúka. Viacmenej som nakupovala pre seba a rodinu. Momentálne máte taký fantastický diapazón kvalitných produktov, že aj na mojom pracovisku sa ľudia dozvedeli o Vás a o Vašich produktoch.
Príčinou bola suchá a šupinatá pokožka na predlaktí, v snahe pomôcť som ponúkla kolegyni Bio Regeneračný krém s 10% močovinou od Cosmofarmy, ktorý napomohol k hojeniu. Čo sa mňa týka používam na ruky Sanctuary SPA s 5 dňovou hydratáciou. Chválu na Sanctuary Gomáž na nohy avizovala moja priateľka Zuzka ako vynikajúcu samomasáž.

Veľká vďaka za Vašu snahu ponúkať čo najkvalitnejšie produkty.

Prajem mnoho úspechov a spokojných odberateľov.

S pozdravom Iveta Marková

 

22.09.2016 Silvia Záňová Balážová

Hydratačný šampón so vzácnymi olejmi
Mám dlhé kučeravé a suché vlasy a naozaj môžem potvrdiť, že sa mi vlasy upravili, vrátil sa im lesk, pružnosť a jemnosť a to som zatiaľ minula len pol balenia. Ešte som nemala lepší šampón :-) Vrelo odporúčam!!!

Zdroj Facebook

 

21.09.2016 Klaudia Piznerová, Prešov

Vážená pani Hubová, milý kolektív zamestnancov VH Cosmetics.

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za nádherné, voňavé a obrovské srdce, ktoré som po splnení súťažných podmienok od Vás získala. Veľmi ma to potešilo a zároveň aj posilnilo do ďalšej aktívnej práce s touto kozmetikou, ktorá "sa predáva sama", lebo je veľmi kvalitná, prírodná a patrí medzi obľúbenú v mojom okolí.

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu s veľmi milými a ochotnými pracovníkmi VH Cosmetics.

Pevné zdravie, šťastie, pohodu a spokojnosť Vám želá Vaša verná odberateľka,

Piznerová Klaudia

 

07.09.2016 Martina Bertová, Vranov nad Topľou

Dobrý deň,

v prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať.... odkedy poznám kozmetiku Sanctuary Spa, dokážem si urobiť naozaj také malé wellness doma, úžasné zmyselné vône a kvalita. Mám 42 rokov aj napriek veku sa mi často objavili akné vyrážky. Moja priateľka mi odporučila vyskúšať Omladzujúci pleťový olej Protect, užívam ho od marca a moja pleť nemá ani náznak po nejakej vyrážke a je taká rozžiarená a trocha má nádych opálenia... no a stačí povedať, že som to  posunula ďalej a užíva ho už 6 mojich kamarátok, medzi nimi aj moja mamka... Soľný peeling, ten už má každá kolegyňa v práci a už mi avizovali ďalšiu várku.

Telová kozmetikanádherne voňavá a ošetrujúca, teším sa už na chvíle, keď prídem domov uzimená a osprchujem sa olejovým sprchovým gélom – 2 dňová hydratácia, je krásne voňavý a hrejivý. Syn je zasa spokojný s radom RASA – akné, všimla som si, že ju má zabalenú v každej batožine, keď cestuje. Zatiaľ som nepočula jeden negatívny ohlas na výrobky VH Cosmetics... práve dnes sa chystám zablahoželať mojej švagrinej, už som ani neuvažovala čo jej darujem, samozrejme krásnu ružovú darčekovú kazetu,  už sa teším ako jej urobím radosť.

Milá pani Hubová, prajem celému kolektívu VH Cosmetics všetko len to najlepšie, či už v pracovnej ale aj v súkromnej oblasti, ešte raz ďakujem aj v mene všetkých žien, ktoré vyskúšali a užívajú výrobky z tejto kozmetiky a dokážu si nájsť 30 sekúnd alebo 30 minút na svoje súkromné wellness...

S úctou.

 

26.08.2016 Mária Kalmánová, Čakany

BIOVERA - BIO univerzálny umývací gél na tvár, telo a vlasy 3 v 1 - úžasný pre všetkých, veľmi tolerantný na akúkoľvek citlivú pokožku, aj pre starších ľudí. Môže sa používať smelo na celé telo, dobre lieči poranenia a pôsobí upokojujúco na podráždené miesta na tele.

VEĽMI - SUPER - VÝBORNÉ!!!

Vaša odberateľka Mária

 

25.08.2016 Dostálová Anna, Rudlov

Dobrý deň,

Milý kolektív VHC, srdečne Vás všetkých pozdravujem.

Vo vašej firme som ako zákazníčka zaregistrovaná veľmi dlho a odvtedy používam všetky Vaše produkty na tvár a telo. Musím povedať, že mám s nimi len tie najlepšie skúsenosti a nikdy ma nesklamali, čo svedčí o Vašej profesionálnej úrovni a kvalite výrobkov, ktoré prinášate na trh.
SANCTUARY - SPA výborná kozmetika, s ktorou som veľmi spokojná a s ktorou vždy urobím radosť svojím priateľom a známym. Ani neviem, ktorý výrobok by som vyzdvihla, všetky sú úžasné.
Kedže mám po 60-tke, odporúčam výrobky na pleť z radu REVERSE - olejové sérum, očné sérum, spevňujúci krém, samozrejme na vyčistenie pleti nesmie chýbať čistiaca penová micelárna voda, ktorá je veľmi dobrá. Olejové sérum je výborné, po vyčistení pleti - po nanesení séra pleť je rozžiarená, vypnutá a niekedy ani nedávam krém, to sérum je postačujúce. Ale v kombinácii s krémom účinok je viditeľnejší.
Soľný peeling - výborný výrobok, pokožka je po ňom hladká, hydratovaná. Vhodný aj ako darček, moji priatelia sa tešia, keď ich týmto výrobkom obdarujem.
Ďalšia moja obľúbená sada: ACTIVE REVERSE BODY - odporúčam spevňujúce telové maslo, pri pravidelnom používaní je na problémových partiách vidieť zlepšenie.

NO PROSTE TÚTO ZNAČKU SOM SI ZAMILOVALA.

S pozdravom Anna Dostalová

 

19.08.2016 Neštinová Ivana, Bratislava

Ahojte VH Cosmetics, posielam moju recenziu na Biovera.

Ak by som mala opísať produkty pre bábätká Biovera jedným slovom, tak by som povedala, že sú INÉ. Iné v tom najlepšom zmysle slova. Odlišujú sa od bežne dostupných detských výrobkov svojou kvalitou a od ostatných EKO značiek svojou dostupnou cenou. V našej domácnosti majú stále miesto a to syn už dávno nie je bábätko.

Pekný deň.

Ivana Neštinová :-)

 

05.08.2016 Mondoková Dagmar, Bratislava

Vážená spoločnosť VH Cosmetics,

touto cestou Vám veľmi ďakujem, že ste na náš trh priniesli novú a hlavne kvalitnú kozmetiku. Pre mňa osobne je TOP britská značka Sanctuary Spa a doporučujem ju každej žene!!!! Produkty Sanctuary Spa ma presvedčili o ich výnimočnosti, kvalite a úžasnom pocite zregenerovania a nabitia energiou. Každá žena si zaslúži tento pocit súkromného luxusného SPA. Vyskúšala som veľa značiek a priznám sa, že som konečne našla kvalitnú značku v starostlivosti o pleť, telo a robím s ňou radosť nielen sebe, ale aj priateľkám či rodine. Darček od Sanctuary Spa vždy poteší :0))

Ak by som mala vybrať len jeden produkt z celej kolekcie, bohužiaľ nedokážem to, lebo všetko, čo som vyskúšala je úžasné a zanecháva vo mne nádherný pocit sviežosti, pohody a relaxu. Či vyskúšate luxusné telové maslo, soľný peeling, luxusnú penu na sprchovanie, tekuté mydlo na ruky, krémový telový olej alebo jedinečný odlíčovací olej, zázračné olejové sérum, verím, že vždy budete príjemne prekvapená, spokojná a zostanete uvedeným produktom verná, pretože Vás presvedčia o ich výnimočnosti a kvalite.

Spoločnosti VH Cosmetics, ďakujem a želám veľa klientiek, ktoré si vedia urobiť radosť :0)) a hlavne ocenia kvalitu a výnimočnosť Vašich produktov.

Vaša stála odberateľka Dada :0))

 

04.08.2016 Zdena Studenková

Základom každého dobrého a vydareného vzťahu je, aby takzvane fungovala vzájomná chémia. A u žien, špeciálne, toto platí aj pri vôňach, mydielkach, telových mliečkach a krémikoch. My sme si teda s novou kozmetikou Sanctuary Spa sadli od prvej chvíle. Skúste teda aj Vy, aká je táto hodvábna telová rada príjemná a možno aj medzi Vami zahorí láska na prvý pohľad - enie.

Vaša Zdena Studenková

 

29.07.2016 Lesya Stushkova

Moja obľúbená Čistiaca penová micelárna voda s Arganovým olejom - vyčistí pleť a ešte aj vyživuje!!!!!

JE DOKONALÁ, rovnako ako pleť po nej!!! Môj TOP PRODUKT!!!

Zdroj Facebook

 

26.07.2016 Denisa Koňošová

Všeobecne VH Cosmetics je príklad, ako má fungovať solídna a moderná kozmetická firma, už pred 23 rokmi začali s kozmetikou na čisto rastlinnej báze, netestovanej na zvieratách. Dnes majú v ponuke viac značiek a veľa EKO kozmetiky, veľmi kvalitnej. Klobúk dole! Som ich vernou zákazníčkou už 23 rokov.

Zdroj Facebook

 

25.07.2016 Alena Putišková, Hradište

Soľný peeling s olejmi je vhodný aj pre ženy s citlivou pokožkou, soľ z Mŕtveho mora je najkvalitnejšia a nespôsobuje alergikom a ľuďom s citlivou pokožkou žiadne problémy. Recenzia od zákazníčky Martušky, ktorá si doteraz chodila pre krémy ku kožnému lekárovi - Soľný peeling si odo mňa kupuje na kilá a nemôže už bez neho žiť :) :) :)

12 - Hodinový luxusný sprchovací krém Core - môj názor - neskutočný pôžitok zo sprchovania, hustá krémová pena, okamžite hydratovaná pokožka - jemná a hladká na pocit a príjemná vôňa.

Kozmetika Sanctuary Spa ma dobíja novou silou a energiou, neviem si deň bez nej predstaviť :) V Sanctuary Spa som zatiaľ nenašla produkt, ktorý by mi nevyhovoval. Úprimne Vám ĎAKUJEM za dovoz tejto značky.

S pozdravom Alena Putišková

     

Marianna Škrabeková

Sanctuary spa - TOP produkty čo sa týka wellness kozmetiky. Vrelo odporúčam všetkým ženičkám.

Zdroj Facebook

 

25.04.2016 Natália Rozália Machalová

Výborné produkty, super prístup, stojí to za vyskúšanie :-)

Zdroj Facebook

 

18.04.2016 Barbora Kralová

Doteraz najúžasnejšia, najlepšia kozmetika, s akou som sa kedy stretla, TOP produkty.

Zdroj Facebook

 

14.04.2016 Renáta, Bratislava

Pravidelne už trištvrte roka užívam SUPER ARANCIA 1000 (Super Pomaranč 1000) a cítim jednoznačné zlepšenie odolnosti organizmu voči chorobám. Nakoľko každý rok som bola aspoň 2 - 3 krát chorá, túto zimu som vďaka tomuto prípravku prešla bez chrípky.

 

13.04.2016 Lengyelová Galina, Košice

Milé kolegyňky z VH Cosmetics, ďakujem Vám veľmi pekne za školenie v Košiciach dňa 9.4.2016. Veľmi rada sa zúčastňujem školení. Je to príjemné a milé stretnutie s odborníčkami na kozmetiku. Dozviem sa tam veľa nových a zaujímaných vecí, spoznám novú kozmetiku a ste veľmi príjemné kolegyňky. Cítim sa v ten deň fantasticky. Celé prostredie je krásne a kozmetika je z toho najkrajšia. Posielam Vám jednu fotečku ako dôkaz, že mám z Vašej kozmetiky veľkú radosť a zaujímam sa o ňu. Majte krásny dníček.

S úctou Galina Lengyelová.

Zdroj Facebook

 

15.02.2016 Kristína, Bratislava

2 - DŇOVÁ HYDRATÁCIA SPRCHOVACÍ OLEJ

Nikdy som sa nestretla s účinnejším výrobkom na sprchovanie. Pokožka je dlhodobo hydratovaná a žiarivá. Odporúčam!

 

09.02.2016 Jana Mizíková, Rovné

Dobrý deň milý kolektív VHC a priaznivci našej obľúbenej kozmetiky.

Chcem sa s Vami všetkými podeliť s najnovšími skúsenosťami. Možno hľadáte niečo vhodné pre seba a možno Vám môj príspevok pomôže zorientovať sa pri výbere. SANCTUARY SPA - Spevňujúce telové sérum: svieža vôňa a výborne sa vstrebáva do pokožky. Používam ho každý večer po sprche a je po ňom viditeľne hebká pokožka, je skutočne pružná už po týždni používania. Chválim.

Každý večer používam 3 kvapky argánového oleja na čelo, 2 medzi obočím a 3 pod bradu. Zdá sa Vám to veľa? Mám napriek veku normálnu až mastnú pokožku. Po krátkej masáži, si doprajem ešte nočný omladzujúci krém s peptidmi. Po troch týždňoch je pokožka skutočne vitálna. Pod očami je takmer bez známok únavy a hlboké vrásky medzi obočím sa zminimalizovali na polovicu. To je pre mňa šok. Účinok tejto kombinácie nie je okamžitý a krátkodobý, ale postupný. Celkovo je pleť omladená, svieža a hladká. Ešte si dovolím povedať, že aj mastná pokožka ošetrená najprv argánovým olejom nebude trpieť. Môžete používať olej aj na čistenie pleti. Užívatelia bio-kozmetiky to odporúčajú, hlavne, aby to bol jednozložkový olej alebo potom olej mixovaný špeciálne na tento účel.

BIOVERA: BIO Tonizujúci a spevňujúci gél-krém proti celulitíde. Po týždni používania je pokožka jemná, vyhladená, na dotyk veľmi príjemná a svieža. Gél je bylinkovo-medovej vône, ktorá možno na prvýkrát niekoho zaskočí, ale po čase objavíte rozmarín, jalovec... a hlavne si to všetko zamilujete, lebo zistíte, že to je vôňa zdravia pre vašu pokožku.

A jedna milá skúsenosť ešte na záver. Naše ekologické handričky si obľúbili aj muži. To asi keď videli, s akým nadšením beháme po byte pri upratovaní, začali ich používať na svojich miláčikov - autá :-) Vlastne, nie je to nič mimoriadne, ale mne to prišlo také milé, keď ma oslovil známy s tým, že jednu aj pre mňa, o mesiac, že ešte jednu, lebo si ich s manželkou pomiešali, a potom ešte jednu pre kamaráta :-)...

Všetkým prajem krásny február so všetkým, čo prináša nášmu telu i duchu.

S úctou Jana

 

09.02.2016 Danka Sledáčková, Trenčín

Dobrý deň,

píšem Vám tento e-mail, aby som vyjadrila spokojnosť s novými výrobkami, ktoré ste nedávno uviedli na trh.

Nová kozmetika, ktorú teraz ponúkate ma zaujala, ale keďže s ňou nemám skúsenosti, nevedela som, čo ma čaká. Zatiaľ som si objednala výživný šampón na vlasy s jojobovým olejom a maslom karité a vlasový sprej s keratínom bez oplachovania. Moje vlasy po lete boli naozaj vysušené a krepovité a nové produkty im naozaj vracajú lesk a silu, čo ma veľmi príjemne prekvapilo, takže určite vyskúšam aj ďalšie produkty a teším sa na výsledok. Rovnako veľmi spokojné sú aj moje zákazníčky s výživným šampónom na vlasy s arganovým olejom. Asi Vás neprekvapí aj veľká spokojnosť so zubnými pastami - škoricová je veľmi príjemná, vyhovuje mi jej nenásilná chuť a takmer žiadne penenie, zubná pasta s trojitým efektom s bielym ílom, propolisom a Teavigo prešla u manžela bez komentára a extra čiernu zubnú pastu na bielenie zubov s čiernym dreveným uhlím a Teavigo kolegyňa chválila, že okrem pobavenia, tiež zuby boli naozaj biele. Už som preštudovala aj nový katalóg s prípravkami Sanctuary Spa a výrobky vyzerajú naozaj lákavo.

Som naozaj spokojná s výberom kozmetiky, ktorú prinášate na trh.

 

04.02.2016 Lesya Stushkova

Každý jeden výrobok je jedinečný. Osobne som veľký fanúšik série WHITE LILY AND DAMASK ROSE. Ale aj hydratačný telový sprej so vzácnymi olejmi je krásne voňavý a pekne hydratuje pokožku. A keď som vyskúšala LUXUSNÉ TELOVÉ MASLO, okamžite som vedela, že to musím mať! A je úžasne voňavé! Pokožka po ňom je ako u bábätka!!! A nedá mi nepochváliť aj YOUTH BOOSTING FACIAL denný kolagén – posilňujúci krém s OF15 na tvár - ZASTAVTE ČAS. Mám normálny typ pleti a mám pocit, že bol namiešaný presne pre mňa. ODPORÚČAM!

zdroj Facebook, dňa 24.01.2016

 

27.01.2016 Dana Fabini, Dunajská Lužná

Ďakujem za Čiernu zubnú pastu.

Po roku trápenia sa s kvasinkovou infekciou v ústach bol po 2 týždňoch pokoj.

 

25.01.2016 Tatiana Hebelková, Komárno

Dobrý deň kolektív VHC a všetky poradkyne krásy,

rozhodla som sa podeliť sa s Vami so skúsenosťou Hycum gélu. Nakoľko som 18.12.2015 mala vážnu nehodu - popálenina 3. stupňa, a aj vo chvíli, keď píšem, som na popáleninovom oddelení, dovolím si upozorniť na jedinečné hojivé účinky Hycum gélu. Naozaj platí všetko, čo je napísané na etikete, výsledkom je úplne nová regenerovaná pleť na tvári, ruke a prstoch. Počas hospitalizácie som si to natierala doslova všade, kde som mala problém, napr. vysušené pery po narkóze. Doslova to nanucujem všetkým mojim známym, kamarátke chceli brať vzorku kože z večne zapáleného lakťa a po týždňovom používaní sa viacmesačný problém vyriešil. Samozrejme pri vážnejších stavoch netreba očakávať zázrak po 1 použití, trvá to približne 7 dní, ale máte istotu, že je to čisto prírodný produkt.
Výrobcovi ďakujem za tento produkt, Vám pani Hubová ďakujem za uvedenie do obehu na Slovensku, a vám milé poradkyne krásy jednoducho vrelo odporúčam!

S pozdravom Tatiana Hebelková, Komárno

 

14.01.2016 Jana Mizíková, Mgr., Rovné

Dobrý deň pani Hubová a kolektív VHC,

chcem Vám poďakovať za Vašu dlhoročnú prácu. Uvedomila som si, že v marci 1995 som sa u Vás zaregistrovala a teda viac ako 20 rokov používam produkty, ktoré dávate na trh. Musím povedať, že mám výborné skúsenosti s Vašou profesionálnou úrovňou predaja, vysokou kvalitou výrobkov, ktoré ma vždy vedeli presvedčiť na bohatom trhu kozmetických výrobkov. Dnes, keď je dostupnosť vysoko kvalitných výrobkov naozaj dostupná každému, hlavne preto, že môžeme nakupovať cez internet, musím povedať, že celých tých vyše 20 rokov ponúkate kvalitu za dostupné ceny. Mám osobnú skúsenosť, že Vaše výrobky boli schopné zabodovať aj teraz. Nová ponuka je skvelá. Sanctuary SPA - jedinečné. Soľný peeling najlepšia vec vo svete peelingov. Odporúčam každému. Mám 50 rokov a vyskúšala som už mnohé aj vysoko renomované značky, prírodné značkové kozmetiky a som mimoriadne spokojná s kvalitou tohto produktu. Ďalším favoritom je 2 - dňová hydratácia na ruky - mydlo aj krém - opäť, zatiaľ bezkonkurenčný výrobok. Vyskúšala som už mnohé výrobky a páčia sa aj priateľkám. Na trhu sa predávajú tzv. prírodné výrobky, ktoré často po dlhodobejšom užívaní spôsobujú problémy s pokožkou vo forme alergických prejavov, lišají, lupín.....
Toto sa mi s Vašimi prípravkami nestalo, ani odozvy známych nič také nesignalizujú. Možno o čosi lacnejšie produkty skutočne nestoja za to, aby sme pokožku vystavovali takémuto náporu.
Môj dobrý tip na potlačenie problémov s upchatými dutinami: kto má tento problém, vie, že je to nepríjemná vec - 10 kvapiek TTO, Levandule, eukalyptu - do mištičky na ohrevné teleso, napr. radiátor, pec..... a dýchame celý deň, celú noc. Už na druhý deň Vám sekrét pomaly odteká a bolesti hlavy ustávajú. Praktizujem to striedavo, preventívne počas celého roka s prestávkami a už 2 roky mi dutiny nevidel krčiar :-))))
Navyše, TTO je výborný aj do kancelárie, verejných priestorov - dezinfikuje vzduch. Doprajem si ho aj do vody vo vani, v práčke, vedre na umývanie podlahy...

Pani Hubová a všetky milé operátorky a poradkyne VHC - v novom roku Vám želám všetko dobré a teším sa na ďalšie príjemné chvíle s vašimi Výrobkami.

S úctou, Jana

 

9.12.2015 Mária Serinová Ličková, Mgr., Bratislava

Milý kolektív VH Cosmetics,

tak sa mi konečne podarilo skolektovať prvé dojmy a zážitky z Vašej ponuky novej kozmetiky, dúfam, že Vás reakcie mojich priateľov a kolegov potešia:´´... pena do kúpeľa (S2392) je fantastická, veeeľa peny a príjemná voňavá, ale taká nevtieravá vôňa. No a ten masážny olej (S4976) ja používam zatiaľ ako olej na telo po sprche, ale dám si len ozaj pár kvapiek a voní ako coco channel :D a sprcháč používam Zelený Citrón a Kvet pomarančovníka a určite si ho potom ešte objednám, lebo je nenormálny, nádherne voní tiež ako  keby som sa sprchovala v citrónovej šťave, úplne ma vždy nabije energiou :-)...´´

,,...zubné pasty sú fantastické!
Hlavne čierna, pomáha čistiť zubný kameň, dokonca tak, že pri silnejšom nánose sa zubný kameň začal odlupovať, ešte aj zubná hygienička sa čudovala, čím sa to podarilo...´´

,,zatiaľ sme skúsili iba EKO čistiace pleťové mliečko, ale je fajn...´´

Ja som skúsila: Jojobový a arganový šampón - oba sú vynikajúce, jojobový je super hydratačný, arganový zasa vyživuje, hlavne keď sú vlasy presušené (po lete od slnka, teraz od vetra a kúrenia) BioVera Donna intim gel - vynikajúci, nedráždi, určite odporúčam. Toskánsky krém proti starnutiu pleti - jemný, nezaťažuje pokožku, krásne vonia, pleť je po ňom hladučká!!! Krémové mydlo na ruky harmanček/mandľa - výborné, krásne vonia a má úžasný praktický obal, ktorý sa nám hodí aj na malé umývadielko a nezavadzia a nepadá z/do umývadielka....
Zubné pasty - favoriti: škoricová - geniálna, ideálna na ráno aj kávička po nej chutí! Čierna s čiernym uhlím - absolútny hit, všetci ju chcú a sú nadšení z účinkov !!!

SS - peelingový sprcháč - vynikajúci, osviežujúci, krásne vonia. SS Green lemon and orange blossom - mydlo + krémik na ruky - vynikajúce, osviežujúce, vždy mi pripomenú Anglicko, Somerset (krajinku okolo Bristolu)... (neviem prečo) a okrem toho, krásne vyzerajú na umývadle... SS 7 day moisture miracle oil balm - geniálny krémik, povinná výbava do každej ženskej kabelky, určite odporúčam!
SS krémové sufflé - krásne vonia, koniec koncov ako všetko, čo som vyskúšala, a je vynikajúce na telo tak zatiaľ toľko, prajem veľa zdaru a spokojných zákazníčok a zákazníkov !!!!

S pozdravom

Mária Serinová Ličková

 

30.10.2015 Mária Bieliková, Nová Baňa

Dobrý deň!

Srdečne Vás všetkých pozdravujem a prajem pekný deň. Rozhodla som sa Vám napísať a poďakovať sa za nový rad výrobkov Sanctuary Spa :) Tieto výrobky sú naozaj výnimočné, s niečím podobným som sa ešte nestretla. Dlho som hľadala prípravky vhodné na moju suchú pokožku. Aj keď som sa večer po sprchovaní natrela bežným  telovým mliekom, ráno bola pokožka suchá. Vyskúšala som 12 hodinový hydratačný sprchový krém a som nadšená. Už pri sprchovaní, v kontakte s vodou sa zmení na jemne olejovú textúru, ktorá krásne hydratuje pokožku. Vôňa je luxusná a nádherná, pri nej zabudnem na starosti bežného dňa a uvedomím si, že mojej pokožke doprajem relax a regeneráciu. Ráno po prebudení je pokožka stále hodvábne hladká. :) Vyskúšala som aj menšie balenie krému na ruky Sanctuary Spa a musím pochváliť aké má zamatové zloženie s krásnou vôňou. Ruky sú hydratované a pokožka okolo nechtov krásne zmäkčená. Keďže pracujem v zdravotníctve, vôňa tohto krému je pre mňa ako balzam na dušu popri všetkej tej dezinfekcii. Ďakujem Vám ešte raz za super rozhodnutie sprostredkovať aj nám na Slovensku tieto fantastické výrobky.

Vaša spokojná zákazníčka Mária Bieliková

 

27.10.2015 Bc. Alena Putišková, Hradište

Dobrý deň,

...neverila by som, že závislosť dokáže vzniknúť tak rýchlo... :-) Som nadmieru spokojná s kozmetikou Sanctuary Spa, zamilovala som sa do svojej hodvábne jemnej pokožky a vône, ktorú rad kozmetiky Sanctuary Spa ponúka. Nemala som zatiaľ ešte možnosť vyskúšať všetko vo veľkom, ale stačia na to aj vzorky testerov, aby človek dokázal posúdiť kvalitu kozmetických výrobkov. Na to, aká som bola sklamaná, keď ste začali s novými značkami, tak teraz som nadšená, veľmi mi pomohla účasť na stretnutí v Tatrách, kde som mala možnosť všetko vyskúšať, za pozvanie Vám neskutočne ďakujem a som šťastná, že som sa nakoniec zúčastnila, pretože na začiatku som váhala či ísť alebo nie, lebo som nikoho nepoznala a tak sa mi ani veľmi nechcelo :-) Teraz som šťastná a nadšená. Ďakujem Vám  a celej Vašej rodinke za pozvanie, nesmierne si to vážim a budem dlho spomínať :-) Vaše emailové akciové ponuky a tiež facebook súťaže dokážu naštartovať k aktivite, len tak ďalej :-) A tiež je na 100% pravda, že raz vyskúšať je viac ako 1000 krát počuť.

 

110.10.2015 Mgr. Martina Tomadlíková, Krompachy

Dobrý deň,

chcela by som vyjadriť veľkú spokojnosť s výrobkami: ekologická zubná pasta s brusnicami, ústna voda a hodvábne telové mlieko. Manžel si chváli sprchovací gél s kofeínom.

Výrobky môžem odporúčať ďalším zákazníkom. Určite ich nadchnú.

       

08.10.2015 Jana Soukupová, Slovenská Nová Ves

Dobrý deň,

už pár dní sa rozmaznávam super telovou kozmetikou SANCTUARY SPA. Vyskúšala som set mini produktov na sprchovanie a sú úžasné a s perfektnou vôňou. Hodvábne telové mlieko je super jemnučké. Najviac si však užívam horúci cukrový peeling v týchto chladných večeroch. Je poriadne horúci a pokožka je po ňom super hladká. Už sa teším na ďalšie produkty, ktoré budem postupne určite skúšať.

 

24.9.2015 Miša Červeňová, Dolný Kubín

Milujeme SANCTUARY SPA!

 

22.9.2015 Iveta Ivaničová, Medzibrod

Vážená pani Hubová a kolektív VH Cosmetics,

dovoľte mi opäť Vám napísať. Tentokrát ohľadne nových prípravkov, ktoré ponúkate. Výživný šampón s arganovým olejom určite prospel mojim vlasom, sprchovacie gély z radu ESSENTIAL argan a melónový sorbet sú super. Krémové mydlo na ruky s výťažkom z harmančeka a mandlí som objednala kamarátke a hneď ho minula, objednávam opäť. Extra čierna zubná pasta na bielenie zubov je tiež výborná. No a dostávam sa k výrobkom SANCTUARY SPA, sprchovací gél a telové mlieko zelený citrón a kvet pomarančovníka mali úspech. Mne sa veľmi páči Silky Smooth Body Lotion, objednala som si mini balenie a objednávam opäť. Objednávam pre seba a moje kamarátky a zatiaľ sme veľmi spokojné. Veď prečo aj nie? Vy pani Hubová a celý Váš kolektív ste predsa zárukou kvality. Vrelo odporúčam všetkým zákazníkom vyskúšať nové výrobky. Podľa mojich prvotných skúseností sú kvalitné a za prijateľné ceny. Prajem Vám veľa úspechov pracovných, súkromných a veľa, veľa nových spokojných zákazníčiek, medzi ktoré sa radím aj ja už veľa rokov.

 

22.9.2015 Emília Černeková PaedDr., Olešná - Potôčky

Najviac som spokojná so zubnými pastami Ecodenta a EKO krémom na ruky s výťažkom z ovsa a brusníc. Výborný je aj 2 - dňový hydratačný sprchovací olej, naozaj navodzuje atmosféru relaxu a spa. Hycum gél - Ľubovníkový gél mi pomohol urýchliť hojenie rany pri herpese. Celkovo hodnotím nové značky ako príjemné oživenie.

 

20.9.2015 Anna Adamčíková, Liptovský Mikuláš

Milá pani Hubová,

srdečne Vás pozdravujem z nášho krásneho Liptova ako aj celý kolektív VH Cosmetics. Keď sme s kamarátkami začali testovať novú ponuku výrobkov tak sme si povedali:
ŽIVOT JE ZMENA A ZMENA JE ŽIVOT,,Keď som vyskúšala Krémový dezodorant - antiperspirant s olejom s rakytníka a kamarátka Krémový dezodorant - antiperspirant s výťažkom s harmančeka, zistili sme, že sú úžasné. Postupne testujeme nové výrobky a prichádzame na to, že nová ponuka je skvelá. Spoznávame zase niečo nové, ovoniame a tešíme sa, lebo je to pre nás nepoznané a lákavé. Čo ma ešte potešilo je to, že poriadate nové školenia, kde nové výrobky uvidíme aj naživo a dozvieme sa informácie o ich vlastnostiach a použití. Je to veľmi dobrý krok, lebo aj v mojich začiatkoch ma takéto školenie nabilo novou energiou.

Takže na Žilinu 26.9.2015 sa veľmi teším.

 

8.9.2015 Júlia Račková, Bratislava

Som veľmi spokojná so Skrášľujúcou emuliziou ARGÁN, najmä s jej vôňou a konzistenciou. Ihneď po aplikácii sa rýchlo vstrebe, vďaka čomu je možné už po pár sekundách aplikovať krém. Pleť nezanechá mastnú.

 

3.9.2015 Mária Ondrušová, Bratislava

Po týždni opätovné poznatky, pretože je dôležité skúšať a podeliť sa o svoje dojmy. Odskúšala som úplne novú kozmetickú značku SANCTUARY SPA a môžem podotknúť - nič fantastickejšieho som ešte nemala.
Skúsila som Sprchovací gél Zelený citrón a kvet pomarančovníka, pokožka po osprchovaní bola vláčna a nemala som žiadny pocit svrbenia. Jeho vôňa ma nabudila energiou.
Ďalší výrobok, ktorý môžem odporučiť je Soľný peeling na telo z Mŕtveho mora. Môžem povedať, že je vynikajúci a mala som po ňom fantastický pocit. Pokožka na tele ostáva po ňom úplne hladká a tiež som bola prekvapená, že ostala úplne premastená.

 

2.9.2015 Monika Švarc, Prešov

Chcela by som veľmi pochváliť novú kozmetiku ako aj výrobky pre ústnu hygienu. Som nadmieru spokojná. Nedám dopustiť na pleťový krém z rady RASA s 2x kyselinou hyalurónovou a BIO intenzívne sérum.
Už teraz sa veľmi teším na väčšiu spoluprácu od januára, keď nastúpim po materskej. Prajem Vám veľa úspechov, krásny deň a pozdravujem Vás všetkých.

 

31.8.2015 Mária Ondrušová, Bratislava

Chcela by som vyjadriť svoju spokojnosť k novým kozmetickým značkám. Skúsila som výrobky z rád COSMOFARMA a BIOK Laboratorija, a týmto by som sa rada podelila o svoju skúsenosť:
Delikátny gél na intímnu hygienu, ktorý ošetruje pokožku a má rýchly účinok na začervenanú pokožku (po troch dňoch mi zmizlo začervenanie). Veľmi spokojná som s pleťovým krémom s 2x kyselinou hyalurónovou, ktorý pleť fantasticky zvláčňuje a po nanesení je pleť veľmi jemná. Super je aj EKO - Hydratačný krém s výťažkom z nechtíka. 
Mojím TOP výrobkom je extra čierna zubná pasta, tá je naozaj úžasná a má výborné účinky.

 

25.8.2015 Turská Eva, Modra

Práve mi prišiel septembrový katalóg s novou značkou vo Vašej ponuke - Sanctuary SpaVeľmi sa teším, že ste sa rozhodli zaradiť práve anglickú kozmetiku, kedže som dva roky žila v UK a na našom trhu mi chýbajú práve takéto luxusné rozmaznávacie veci, ako sú sprchové peny, našľahané telové sufflé alebo peelingy s čiastočkami.

Čo sa týka augustového katalógu - mňa aj moje zákazníčky určite najviac zaujala Cosmofarma, konkrétne línia Biovera. Už používam krém od 30 do 40 rokov a gél proti celulitíde, ktorý má príjemnú textúru. Mám aj odličovací gél a peeling na tvár a telo, tie sú tiež veľmi dobré, iba mi trošku vadí riedka konzistencia, ale to je asi preto že sú to BIO výrobky, to som si všimla už v minulosti, že BIO kozmetické umývacie gély bývajú riedke. Momentálne som objednávala už po druhýkrát v auguste a objednala som aj po dva kusy z každej vzorky, tak uvidíme, akú budú mať odozvu.

 

10.8.2015 Janka Herichová, Mgr., Liptovský Mikuláš

Vyskúšala som zopár výrobkov aj z tejto pre nás ,,novej" kozmetiky a iba to chválim a propagujem ďalej. Zo začiatku som bola trošku skeptická, predsa zvykli sme si na Yves..., ale Cosmofarma je úplne skvelá a tiež sada Rasa.
Som veľmi spokojná, zubné pasty som už skúšala aj predtým a škoricová je super. Ako sa hovorí, že život je zmena, ale táto nová kozmetika je naozaj skvelá a možno mi bude aj viac vyhovovať ako predchádzajúca. Už teraz sa teším na nové číslo a potom novú objednávku.

 

Elena Šimeková, Ing., Bratislava

Rada by som sa s Vami podelila o svoje skúsenosti s ECO Natural Handričkou. Keďže na našom trhu je veľa rôznych handričiek, kupovala som ju s obavou, ale zároveň so zvedavosťou ju vyskúšať. Ja ako náročný človek musím vyjadriť maximálnu spokojnosť a radosť z tohto výrobku. Som nadšená a spokojná, pretože pri jej používaní šetrím prírodu a nezaťažujem Zem chémiou. Ihneď som ju zobrala na moju chalupu, kde som ju použila pri jarnom upratovaní. Vyumývala som všetky kachličky v kuchyni, použila som ju aj na nerezové veci a okná, ktoré sa nádherne leskli. Handrička neurobila žiadne šmuhy a pritom všetko dôkladne vyčistila. Používanie tejto ECO Handričky je tiež finančne výhodnejšie a ekonomicky efektívnejšie ako používanie iných, aj tých najkvalitnejších ekologických čistiacich produktov v kuchyni a kúpeľni. Aj predtým som doma používala len BIO čistiace prípravky, ale ECO Handrička ich všetky predčila. Samozrejme som ju odporučila aj všetkým mojím známym, ktorým nie je ľahostajná ekológia. Vrelo ju odporúčam aj vám.

 

Anna Adamčíková, Liptovský Mikuláš

V Úvode Vás všetkých srdečne pozdravujem z Liptova. Konečne mi prišli pod ruku fotky z mája minulého roka, keď sme boli v Bratislave... Okrem toho, že sme navštívili ZOO a iné zaujímavosti, pre mňa bol najkrajší zážitok návšteva vašej firmy. Bola som veľmi rada, že vidím naživo krásnu bižutériu s originál Swarovského krištáľmi. Poďakovanie patrí aj Katke, ktorá sa nám maximálne venovala. Cítila som sa tam, ako keby som prišla k rodine, alebo k veľmi, veľmi dobrým známym. Splnil sa mi jeden z mojich snov - navštíviť vašu firmu v nových priestoroch.